.Reštauračná časť je zložená z jedálne – to je nefajčiarskačasť. Tu je možné dopriať si všetky lahôdky a jedlá výbornej slovenskej kuchyne, ochutnať špeciality  rázovitej kysuckej  oblasti ako kyslá kapusta, zemiakové placky apod. , ale zahanbiť sa nedajú ani špagety, či  gurmánske  lahôdky – grilované krídelká,stehienka i bravčové rebrá. Druhá  reštaurácia  , kde je možné vychutnať  prostredie voňajúce dedinou so slamenou výzdobou dobovými obrázkami , je určená aj pre fajčiarov. Dobré pivo, víno, káva , horúca čokoláda  a chutné dezerty  ulahodia klientom v útulnom prostredí  kaviarne , kde  sa  celé hodiny dajú pozerať športové podujatia  a filmy na
veľkom plazmovom TV. Táto časť je využívaná i pre firemné stretnutie , prednášky a pracovné akcie . Má výbornú akustiku a samostatné ozvučenie .
Najfrekventovanejšia je časť barová, kde si s príjemným personálom  môžu krátiť chvíle ubytovaní hostia  ale aj  unavení  obchodní cestujúci a ostatní klienti.
Jedna časť zariadenia je venovaná relaxu pri výherných  hracích automatoch. Autobusy linkové, miestne i medzimestské sú vzdialené od objektu 300m.Vlaková stanica je vzdialená od objektu 1500m.
Najrýchlejšie a najpohodlnejšie spojenie je automobil, bicykel , motorka či štvorkolka. Pre ubytovaných  hostí je v prípade nutnej potreby  k dispozícii veľká garáž, hlavne pre motorky a bicykle.